Ballina E spikatur ISMAJLI KËRKOHET NGA EMPOLI

ISMAJLI KËRKOHET NGA EMPOLI

Mbrojtësi i Shqipërisë, Ardian Ismajli po kërkohet me ngulm nga Empoli.

Mbrojtesi i Kombëtares së Shqipërisë, Ardian Ismajli është afër të largohet nga Spezia

Ismajli në fakt po kërkohet me ngulm nga skuadra e sapo promovuar në Serie A, Empoli.

24 vjeçari është bërë objektiv i “Azzurrëve” për mbrotjen e tyre, kualitetet e reprezentuesit të Shqipërisë shquhen nga Empoli dhe ai po kërkohet me ngulm para fillimit të sezonit të ri.

Në anën tjetër, Thiago Motta ka menduar për zëvendësimin e tij me Dimitris Nikolaou nga Olympiacosi.