Ballina E spikatur PRISHTINA PËSON HUMBJE, POR KALON NË RAUNDIN TJETËR

PRISHTINA PËSON HUMBJE, POR KALON NË RAUNDIN TJETËR

Prishtina është mposhtur nga Connah`s Quay, por falë rezultatit në ndeshjen e parë ka shkuar tutje, duke e eliminuar klubin nga Uellsi.

Ndeshja e sontme ka përfunduar me rezultat 4-2.

Jamie Insall  dy gola dhe Callum Morris e George Horan nga një gol për Connah’s Quay si dhe Endrit Krasniqi dy gola për Prishtinën, kanë bërë që në ndeshje të realizohen gjithsejt gjashtë gola.