Ballina E spikatur PRISHTINA LUAN SOT NË CONFERENCE LEAGUE

PRISHTINA LUAN SOT NË CONFERENCE LEAGUE

Prishtina luan sot në Conference League ndaj Bodø / Glimt.

Ndeshjen e parë prishtinasit e kanë fituar në stadiumin “Fadil Vokrri” me rezulgtat 2-1.

Ndeshja e sotme fillon në ora 18:00.

Prishtina nga Kosova dhe Teuta e Laçi ga Shqipëria janë ende në garë.