Ballina E spikatur SOT PRITET DEBUTIMI I MESSIT ME PSG-NË

SOT PRITET DEBUTIMI I MESSIT ME PSG-NË

Pas rreth dy dekadave, Messin sonte do ta shohim me një fanelë jo të Barcelonës në nivel klubesh.

Paris Saint-Germain e zhvillon ndeshjen e xhiros së katërt në Ligue 1 sonte me fillim nga ora 20:45 ndaj Reims.

Ekipi nga “Parc des Princes” synon të arrijë fitoren e katërt n% katër xhiro dhe të jetë lider i padiskutueshëm në tabelë, transmeton Express.

Trajneri i PSG-së, Pochettino tha dje se Neymar, Messi dhe Mbappe do të luajnë nesër, por nuk dha detaje se a do të jenë startues.