Tuesday, November 29, 2022
“Medium” është një sajt i lansuar nga dy themeluesit e rrjetit social “Twitter”, i cili shërben si platformë standarde e ‘blogimit’, ku njerëzit mund t’i ndajnë idetë dhe përvojat e tyre të cilat janë më të gjata se 140...
Rough Guide’ ka lansuar një listë të re me shtetet më të bukura në botë, listë e cila është zgjedhur nga lexuesit. Kompania e udhëtimit – e njohur për udhërrëfyesit e saj, librat dhe bloget – ka treguar se cilat...
Para se të fillonte pandemia, turizmi ishte një nga industritë me rritjen më të shpejtë në botë. Megjithëse kjo industri pësoi një rënie të madhe, përsëri kishte lëvizje të turistëve, sidomos gjatë sezonit të verës. Destinacionet e turistëve kosovarë Për të...
Po mendon se ku do t’i kalosh pushimet e 2018 dhe nuk di çfarë vendi të vizitosh? Agjencia italiane e udhëtimeve Volagratis.com ka hartuar një listë me 15 vendet më në tendencë për 2018, një përzierje mes destinacioneve që kanë...
0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Më të lexuarat